Велотовари


Прогулянка на велосипеді – не лише чудова можливість урізноманітити своє дозвілля і відвідати нові місця, але і один з найпростіших, доступних і корисних видів фізичного навантаження. Без сумніву, велопрогулянка сприяє оздоровленню організму, а також допомагає позбавитися зайвих кілограм і сформувати привабливе тіло. Крім того, навантаження при їзді на велосипеді сприятливо впливають на серцево-судинну систему, підвищують витривалість організму, зміцнюють імунітет і тренують м’язи ніг.

У нас ви можете взяти велосипед напрокат на добу або на декілька годин.

Асортимет велопрокату у Луцьку дозволяє обрати велосипед під ваш зріст і потреби, є гірські, прогулянкові, “дамки” з похилою рамою і гравійні велосипеди (гревели).

Крім того, ви можете відправитися на велопрогулянку всією сім’єю, оскільки в ЛуцькПрокат можна взяти напрокат велосипед з дитячим кріслом, або підлітковий велосипед.

Заднє велокрісло для перевезення дітей до 7 років. Максимальна вага 22 кг.Кріпиться на окремому кріпленні за раму під сідлом.  Має легкознімний механізм. З м’якою прокладкою, ременями безпеки і захистом ніг від попадання в спиці. Має Європейський сертифікат якості TUV. Виробник – Італія.

Вартість оренди велосипедів відображена нижче.

Вартість оренди велосипедів
Правила оренди велосипедів

* Ціни станом на 23.04.2023 р.